Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Domy a lokace ve městě

 

ObrazekObrazek

 

 

 

 

Obrazek Obrazek

Obchodník

U obchodníků můžeš nakoupit mnoho užitečných věcí. Výbava vylepšuje tvé vlastnosti a čím vyšší je proveň tvé postavy, tím více věcí máš na výběr. Ve tvém inventáři na záložce Přehled můžeš vždy aktivovat jen jednu věc daného typu, ale u sebe jich můžeš mít daleko více. Množství věcí, které můžeš u sebe mít, záleží na úrovni tvé skrýše. Mysli na to, abys sebou nosil vždy dost zlata, obchodník ti totiž nikdy nesleví a nenabídne žádné výhody.

 

 

 

Obrazek Obrazek

Hospoda

Tahle hospoda je jenoznačně to nejhorší a nejpodlejší místo v celém městě. Tak či onak, nebo možná právě proto, si zde občas najde stvoření noci cestu do společnosti smrtelníků. Hostinský, podle některých pověstí, patří mezi bytosti žijící ve stínech - a má pro některé z návštěvníků takový nebo onaký vyjímečný úkol k vykonání. V taverně můžeš přijímat ukoly a získávat o nich informace. Můžeš zvolit z několika stupňů obtížnosti: lehké, střední a těžké. Čím těžší ukoly jsou, tím více získáváš, ale také úkoly trvají déle a rovněž se prodlužuje doba, než můžeš přijmout další úkol.

 

Obrazek Obrazek

Jeskyně

Jeskyně je místem démonů. Obklopuje ji spousta pověstí, a ne všichni, kdo do ní vešli se vrátili a mohli vyprávět, co tam zažili. Říká se, že je to vstup do samotného pekla. Zde můžeš démony lovit a jejich lov je velmi často součástí úkolu zadaného v hospodě. Démoni, které zde potkáš, mohou být velmi nebezpeční a mohou mít mnohem vyšší úroveň, než máš ty. Na oplátku ale zase můžeš získat větší kořist a více zkušeností než kolik získáš z lovu lidí. Čas, který strávíš lovením démonů, se odvíjí od hodnoty tvého času lovení (to platí i pro lov lidí).  

 

Obrazek Obrazek

Tržiště

Tržiště je perfektním místem pro nějaký ten obchod. Kdokoliv tam může cokoliv prodat. Můžeš jak prodávat, tak nakupovat. Cenu si určuje každý hráč sám, ale je nutné počítat s tím, že z ceny zboží se vypočítává daň. Pokud na tržišti nějakou věc koupíš, již ji tam nemůžeš prodat, lze ji prodat pouze u obchodníků.

 

Obrazek Obrazek

Knihovna

U těchto talentovaných padělatelů máš příležitost změnit si jméno. Nezapomeň ovšem, že umělci chtějí za svou práci dostat dobře zaplaceno. Pokud se Vám již Vaše jméno ve hře nelíbí, můžeš si jej změnit právě v této knihovně.

 

Obrazek Obrazek

VooDoo obchod

Na tomto mystickém místě můžeš za skutečné peníze nakoupit pekelné kameny. Ty ti pak umožní ve hře koupit speciální věci. Ve VooDoo obchodě se můžeš taktéž stát Pánem stínů. Jako Pán stínů získáváš řadu výhod - 4 hodiny pro čas lovu, 5 minut čekání na další souboj, vylepšená menu, vlastní obrázek postavy a mnoho dalších.

 

Obrazek Obrazek

Hřbitov

Na hřbitově můžeš pracovat a vydělat si nějaké zlato. Sám si určíš, jak dloho budeš pracovat, maximálně však 8 hodin v kuse. Výplata záleží na úrovni tvé postavy a je vyplacena po ukončení práce. Pokud práci ukončíš dříve, žádnou platbu nedostaneš. Během práce stále můžeš být napaden nepřítelem. Tvá práce pokračuje, i když se ze hry odhlásíš.

 

 

Práce na hřbitově

 

Zde můžete kdykoli pracovat a vydělat si nějaké zlato. Sami si určíte, jak dloho budete pracovat, maximálně však 8 hodin v kuse a potom můžete znovu. Vaše platba a zařazení záleží na úrovni Vaší postavy. Platba je provedena vždy až po ukončení práce.  Během práce stále můžete být napadnuti nepřítelem. Vaše práce pokračuje, i když se ze hry odhlásíte.

Pokud práci ukončíte dříve, žádnou platbu nedostanete.

 

 

ObrazekObrazekObrazek

 

  

 Potřebná úroveň

  Získaný titul

  Vaše odměna

 1. - 2.

 hrobník

 40 zlata na hodinu   

 3. - 7.

 zahradník na hřbitově

 80 zlata na hodinu   

 8. - 16.

 přípravář mrtvol

 160 zlata na hodinu   

 17. - 30.

 hlídač hřbitova

 320 zlata na hodinu   

 31. - 62.

 vedoucí osobního oddělení

 640 zlata na hodinu   

 63. - 126.

 kamenník

 1280 zlata na hodinu   

 127. - 254.

 návrhář hrobek

 2560 zlata na hodinu   

 255. - 510.

 správce hřbitova

 5120 zlata za hodinu   

 

 

Obrazek      Obrazek

 

Obrazek      Obrazek

     

Obrazek