Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Obrazek

Upíří nenechme se jimi zničit a očistěte naši rasu!

Celine

 

 

Vlkodlaci, rasa šedých polidštěných psů. Druhů těchto stvoření existuje hned několik, rozlišují se hlavně se svými sklony k lidem a k jiným rasám, nebo chováním v životě ze stránky lidskosti a zvýřečnosti. Také se rozlyšují podle druhy přeměn - na stálé, částečné nebo nekontrolovatelné. Stály vlkodlaci se stálou přeměnou jsou většinou zuřivého, agresivního chování, jako vlk ale trikrát tak horší a silnější. Tomuto vlkodlaku je lépe se vyhnout protože s lidským chováním to nemá nic společného, takže je beznadějné vlkodlakvy domluvit! Druhým druhem vlkodlaka je tzv. částečný. Tenhle druh může své choutky ovládat. Takže se dokáže přeměnit kdykoli a kdekoli. Tito vlkodlaci jsou většinou nenápadní a nějak na sebe neupozorňují, ovšem při přeměně se člověku mění i mysli a vzpomínky, takže nečekejte že se mu taky dorozumíte, dá se ale poku jen on bude chtít poslouchat a nebuse mít zrovna moc velký hlad. Chová se potom hodně podobně jako stály vlkodlak ale inteligentěněji tudíž nebezpečněji! Třetí druh tzv. nekontrolovatelný je vlkodlak - člověk, který své choutky nedokáže ovádnout. Jeho přeměna se může stát kdykoli. Většinou se vstává při jiném pocitu ( smutek, nebepečí, ale může to být i radost nebo vzrušení ) Pak se při přeměně stává nekontrolovatelným a může být zuřivější než ostatní, jelikož on při pocitu necítí bolest, tu pocítí až se přemění spátky na člověka.

Obrazek 

 

  

Vlkodlaci nemají rádi den. Jejich časem proměny je noc nejlépe  opůlnoci.To se týká hlavně stálých vlkodlaků nebo nekontrolovatelných.  Ovšem mohou vyjít i večer, kvůli velkému hladu, nebo posilujícímu svitu měsíce. Když je měsíc ve výborné fázy úplňku jsou vlkodlaci jakéhokoli druhu moc nebezpeční! Skoro dvakrát silnějsí než při klasické noci vzdáleného či méně zářícího měsíce. Nikdo však nedokáže odhadnout jak to cítí vlkodlaci. Kdy vycítí že je ten správný měsíc na černém nebi. Bohužel ani mě se to nepodařilo zjistit, jelikož při rozhovoru, si na tuto událost vůbec nepamatují. Teď sem narazil na něco co by vás také mohlo zajímat ato sice že, vlkodlaci jakéhokoli druhu si příliš po své přeměně co dělaly nepamatují. Zvedá se jim žaludek, a cítí se jako by je někdo přejel sta koňmi, a to z důvodů že , jejich přeměna je dosti bolestivá, hlavne pro nekonstrolovatelné vlkdolaky, které to může přepadnout kdy to nečekají. Proces proměny znamená veškeré protrhání a roztrhání kůže člověka, lámající praskající a zvětšující se kosti, což kůži nemilosrdně trha, protahování hlavy - bolest očí, uší, nosu a obličeje- jako při migréně atd...

Obrazek

 

    

Jak vlkodalci vnikly a tolik druhů nikdo přesně neví. Ale říka se, že první vlkodlak, který je vyobrazen na obrazu v ůvodu, tedy předek, vznikl podobně jako člověk ( Adam a Eva - poněkud jinak ) Pak se dozvěděl od jednoho poutníka Aronase, kterého vyzvídal, že s nimi tu žijí mimo jiné nebezpečná rasa, rasa upírů. Nevěděl jak nebezpečný jsou a podle pověry jse dostal až k samotnému hlavnímu upírovy -obraz -a zabyl ho. Na obrazu je však vidět jen v postavení kdy se ke němu blíží, je to tedy skutečnost? . Podle doposud nalezených důkazů se vlkodlak Kraven, pouze chtěl s upírem - Alexandrem seznámit a vyřídit rasu elfů ( Elfové vlkodlaky přímo nenavídí a zabíjí je na potkání ) a dalších nebezpečných ras jako , skřety, nekromanty, barbary atd... Ovšem Alexandr se vlkodlaka zřejmě zalekl a tasil zbraň, nečekal že takové stvoření vůbec existuje! Vlkodlak neměl zlé úmysly a utíkal ze sídla. Alexadnr zavelel strážcům aby ho ihned odchytily ale chyti se ho nepodařilo.Od té doby začal těmto tvorům Alexandr říkat vlkodlaci - šedí polidštění psi. A také od té doby začala válka mezo rody. Kraven zřejmě vycítil nebezpečí i od upírů a tak začal usilovně napadat jednotlivce ras lidí ( pro vlkodlaky nejjednoduší kořist )  Chodil do vesnic, do měst, do osad a postupně se lidem dostalo vlkodlačí krve. Proměna v úplného vlkodlaka poměrně trvala takže Alexandr němel žádné tušení. Až najdenou se tito tvorové začaly objevovat. Upíři jse při lovu potkávali. A většinou zahynuli. To už pak přišlo Alexandrovi divné že začíná mizet tolik upířích oddaných bojovníku. A díky zpráve- viz. Ovšem teď se objevily - kterou vlkodlaci odeslaly, možná to byl právě Kraven, pergamen na mrtvých bojovnících. Sice to už je pěkných pár století co se to stalo a tito sokové - Kraven a Alexandr ovšem podle pověry stále žijí a budou žít ještě dlouho let co bitva povede. Pokud existuje ještě člověk který není nakažený, a pokud nemáte příbuzného jednoho rodu, počítejte při procházce v nočních hodinách kousnutí  od tzv. Eminence práve od Alexandra - koven upírů, nebo Kravena - koven vlkodaků.

 

Obrazek

Obrazek 

Pro vlkodlaky a upíry je nejjednodužšílovit pro maso a krev právě lidi. Jiné rasy, nedávají masu správné ingredience a jsou nebezpečnější!

Obrazek

 

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hra

(99, 23. 7. 2014 16:10)

Ahuj, bylo mi to posláno,a funguje to! Upozorňuji, že je opravdu nutné přesně dodržet postup, jinak to ztrácí smysl. Tak nad tím moc nepřemýšlej a napiš, co tě hned napadne. Čti pomalua skutečně to udělej. Nepodváděj, nebo to nevyjde a ty si budeš přát "Kéž bych nepodváděl!"... Hra ti zabere 3 minuty, budeš nadšen! Moje přání se splnilo po 10 minutách, tvoje snad taky?? To se uvidí, ale určitě nepodváděj! Hra má veselý výsledek, nečti dopředu, ale pěkně po pořádku. Netrvá to ani 3 minuty. Zkusit to stojí za to, ne? Nejprve si vezmi papír a tužku. Až budeš hledat jména, vezmi lidi, které znáš a jednej podle svého instinktu! Postupuj vždy jen po jednom řádku, jinak tu hru zničíš!! O.K., tak tedy...: 1. Nejprve napiš pod sebe řadu čísel od 1 do 11 2. Potom k číslu 1 a2 napiš oblíbené číslo 3. Vedle 3 a7 napiš jména dvou osob druhého pohlaví 4. Nedívej se na konec, jinak to vyjde špatně!! 5. Napiš nějaké jméno (přátelé nebo rodina) vedle čísel 4, 5 a6 6. Napiš čtyři názvy písní k číslům 8, 9, 10 a11 7. A nakonec si něco přej! (To nikam nepiš - to musíš udržet.. Nejlépe vhlavě...) Zde je řešení hry: A: Musíš o téhle hře vyprávět tolika lidem, kolik máš napsáno na místě č. 2! B: Osoba na místě 3 je ta, kterou miluješ C: Osobu na sedmém místě máš rád, ale nikdy s ní nebudeš moci být... D: Osobu na místě 4 máš nejraději E: Osoba na místě 5 tě velmi dobře zná F: Číslo 6 přináší štěstí G: Písnička na místě 8 má souvislost s osobou na místě 3 H: Titul na 9. místě je píseň pro osobu č. 7 I: Píseň na místě 10 je ta, která nejvíce vypovídá o tvém charakteru J: A na 11. místě je píseň, která vyjadřuje tvůj životní pocit K: Pošli tento test 10 lidem do 1 hodiny. Když to uděláš, splní se ti tvé přání - když ne, stane se opak!
PS: sorry za spam

pochvala textu

(nekdo,kdo chce byt vlkodlacice :-D , 12. 1. 2014 13:07)

Posledni dobou nenosne blbnu..nekdy jsem chtela proste zacit vit..take casem stekam a kdyz se nastvu tak vrcim..take kdyz byl u me bratr v pokoji nejak jsrm zblbla a zacala jsem ho kousat..neco me proste popadlo..zvireci instinkt..byla jsem jak zvire,ale v clovecim tele..kdyz mam v usich stribro jako nusnice boly me to,avsak privesek mi nevadi,ale omylem jsem ho utrahla z krku..obsak si jen tak sedim a popadne me hrozne vedro...vcera jsem dokoukala stmivani a vidim,ze jsou tyhhle priznaky vlkodlaka..asi iz blbnu..v tem textu take zaznelo,ze kdyz se promeime na vlkodlama nemusime si to pamatovat a ja si pamatuji nejakou dobu..proste nepamatuji..kdyz koukam na mesic je to pro me uasky pocit..koukani na ten mesic..take mam moc ra kdy prsi..asi uz blbnu..vsechno je to pravda..prisaham

ahoj

(valentyna novoikova, 10. 1. 2014 18:21)

miho strejdu zabili klkodlaci a proto je nesnašim blpci bělaš dobře že je zabijiš memuju se valentyna